top of page

Na začátku všeho byl sen. Obrovská touha malého kluka se jednou jedinkrát na živo setkat s onou legendární dlouhou americkou limuzínou - vozidlem, které jsem od malička vídával pouze v Amerických filmech. Tento sen se mi splnil až o mnoho let později. Nicméně v tom okamžiku jsem s absolutní jistotou věděl, že tohle auto bude jednou moje. A přesně tak se taky stalo....

Jmenuji se Jirka a podnikám v oboru osobní autodopravy. Jsem majitelem prodloužené americké limuzíny Lincoln Town Car v bílé barvě, které vám nabízím k pronájmu. Jedná se o poslední model vozu v nejluxusnější výbavě. Pochopitelně se jedná o nekuřácký vůz. Limuzínu ve výbavě, kterou Vám nabízíme my, v současná době nenabízí nikdo jiný široko, daleko ;-)

Toto auto rozhodně není žádný drobeček. Svou celkovou délkou 8,6m šlape na paty běžným městským autobusům. Je poháněno benzínovým motorem o obsahu 4,6 litrů a výkonem 178 kW (242 k). Celková obsaditelnost vozu je 8 míst + řidič. Vozidlo je samozřejmě vybaveno koženými sedadly, barem s klimatizovanou přihrádkou s chlazeným sektem, klimatizací, výkonnou audiotechnikou, stereo rádiem s BT, USB, MP3, CD,  2 x LCD s DVD přehrávačem. Nechybí ani telefon pro komunikaci s řidičem. V neposlední řadě Vás zaujme zrcadlový strop, hvězdné nebe či tématické podsvícení interiéru. O Vaši absolutní diskrétnost se postarají černě tónovaná skla a elektronicky ovládaná přepážka mezi řidičem a zadní částí vozu.

Svezení tímto vozem je v každém případě nezapomenutelný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Vozit a pečovat o  Vás bude náš profesionální a příjemný řidič. 

O nás

Limu.cz - Úvodní foto
bottom of page